толик с прибором (npubop) wrote,
толик с прибором
npubop

ликбез по третьему майдану

Я понимаю, шо многим не все ясно, потому шо дохуя развелось и т.д., но если есть какие вопросы - вот текст из которого все, в общем-то, становится ясно:Мразі, які роками терлися чи у корита рейдерських шарашок, чи у руля сепарських молодіжок, будуть зараз називати себе "майданівцями"?

Почнемо з самого колоритного.

Нині один з лідерів РПС на Майдані - ліричний бородатий хлопчина. Він співає солов'їною мовою про інтереси народу та України. Кличка(позивний у солдат, а цей не служив) "Фауст" - https://www.youtube.com/watch?v=6WuaQb9Gdfc

До Майдану був учасником руху "Сопротивление". Не "Спротив", а так як є. Бо це не українська організація, а філіал російської структури.

На фото де стоять мужики в чорних куртках:

№1 - Єгор Смородін - є в базі "Миротворця". Лідер "Сопротивление-Днепр", бойовик Антимайдану, керівник охорони Царьова. Пізніше - бойовик в ДНР. Зараз з Царьовим у Москві.

№2 Роман Зенцов - відомий російський націоналіст, лідер "Сопротивления", як для Росії, то адекватний політичний діяч, ратує за здоровий спосіб життя, "Спасьом Русь" всі діла, але ніколи не приховував, що в рядах його руху багато силовиків і що він активно займається переговорами зі спецслужбами про підтримку, веде агітацію в рядах силовиків. Відразу після окупації Криму прибув туди з прокремлівськими футбольними фанатськими угрупуваннями.

№3 Фауст.

№4 Дмітрій - кієвлянін, зачінщік філіалу "Сопротівлєнія" в Україні. Через нього йшов потік грошей на аренди спортзалів, спортивні заходи та збільшення мережі "Сопротівлєнія" в Україні. Раніше був неодноразово зловлений на симпатіях до Сталіна, Побєдобєсія та вихваляння ветеранів НКВД. За це навіть отримав неодобрення з боку окремих російських осередків "Сопротивления", бо там було чимало нацистів налаштованих антипутінськи. Під час Майдану Дмітрій організував походи з їжею для "Беркуту" від "Сопротівлєнія".

Фото на Михайлівській площі.

№1. Фауст.

№2. Учасник київського "Сопротівлєнія", публічний українофоб та вихвалювач Сталіна.

№3. Дмітрій, про нього описано вище.

Фото в представництві "Россотрудничества".

№1. Алексей Селіванов - лідер "Верного казачества", проросійська шовіністична структура. Багато членів її виїхало з України воювати в ДНР. С14 регулярно било їм пики десь з 2009-го року. В травні 2014-го невідомі схожі на С14 дали ще раз по пиці Селіванову і порекомендували утриматися від сепаратистської діяльності. Однак попри запевняння що "я хароший", Селіванов скоро поїхав в ДНР. А рештки "казачєства" в Києві перейшли на режим підпілля. Півроку назад СБУ в ході ефективного відпрацювання затримало рештки "Верного казачества" під час підготовки теракту біля воєнкомату.

№2 Дмітрій - це фото було під час спільної конференції щодо організованого з Москви за підтримки керованого ФСБ проекту СІS-EMO пробігу "Братский путь" з Москви через Україну в Сербію. CIS-EMO - російський фонд який очолює колишній член РНЕ Дмітрій Кочетков. Фонд насправді фінансував, що лівих (проекти київських ліваків Олега Верника та Віталія Дудіна), що "русскіх патріотів"(Сопротівлєніє), що українських ренегатів(львівський антифашистський рух "Опір.інфо" який на гроші Росії отримав мережу офісів та залів). Під час пробігу бігуни вшановували пам'ять російських монархістів та совєтських героїв. З собою несли бюст імператору Ніколаю ІІ. В 2012 році в Україні захід координувався "Сопротівлєнієм" та рядом найодіозніших шовіністичних російських структур. Але в один з днів пробігу невідомі в яких російські шовіністи вбачають С14, на трьох машинах на трасі зупинили російсько-"сопротівлєнську" групу, відпиздили, забрали бюст імператора Нікалая ІІ і рекомендували утриматися від подібних заходів в Україні. Менти Януковича порушили справу за тяжкою статтею "розбій".

№3 Колишній російський офіцер. Співорганізатор подій по Україні.

№4. Єгор Смородін. Про нього описано вище. Варто додати хіба що те, що під час розпалу сепаратиських подій в Дніпропетровську блядь таки наказали козаки з дніпропетровського угрупування Кирила Дороленка. Тоді Смородін з рядом перевербованих на бік Росії футбольних фанатів, що працювали на Антимайдан, були затримані українськими націоналістами. В джипі у тітушок були виявлені автомати та дробовики. Згодом, їх відмазали депутати від Опоблоку, вийшли під заставу і поїхали воювати в ДНР.

Чи паралельно, чи після "Сопротівлєнія", Фауст був учасником "Білого молота". Не пригадуємо, щоб у БМ були якісь особливо проукраїнські акції, чи заявки на націоналістичні ідеї. Основна діяльність яку всі пам'ятають - мутна боротьба схожа на рекет ігрових автоматів. Гральні салони майже всі незаконні і цим користувалося багато шарашок і партій (від Борислава Берези до всяких патріотів) як видом напівлегального рекету.

Однак згідно численних свідчень людей, які продовжували відслідковувати діяльність "Фауста" - під час справжнього Майдану він займав до нього негативну позицію, засуджував "євробєшеніє".

Характерно, що зараз Фауст на Майдані розсікає в уніформі армії України, яку видають мобілізованим. С14 спочатку трошки відлягло на серці. Подумали, раз хлопчина говорить українською і в формі, то може таки послужив на війні, та змінився?

Хер там. Він ніде не служив. Більше того з початком АТО не підтримував "братскіх войн".

Більше того - дружина "Фауста"(Тина Кормилицына) завжди була яскраво виражена проросійська особа, яка вважає, що Сашко Білий "мразь горит в аду" бо "убивал русских".

УВАГА!

Це на секундочку пише дружина співлідера РПС. Того РПС, що вчора ставили пам'ятник Білому і Ліснику(!)

Може вона не в темі РПС? В темі. Читайте на скріншоті цитату з її Ask.fm, де вона прямо пише що ідеологія РПС "национализм в широком cмисле", "без русофобии".

Звичайно. Яка ж русофобія в русі з промосковським блядством.

"Фауст" сам етнічний грузин. Не схожий зовнішністю, невідомо як так склалося, що опинився в Україні, але став фанатичним прихильником скандинавського язичництва. Це просто ще один факт до опису особи.

...

В принципі, кармазіни, мельничуки, сепарський 17-й канал, вся ця хуєта що ще вчора тусила на недо-рекеті та в копротівлєніях, ржала з Майдану, а вже сьогодні щебетає вкраїнською мовою "за нарід, за правду й волю" - уже достатньо, аби розуміти, що з Майданом-3 поки що діла погано ідуть.

Ми не хочемо боротися з тими, кому вже не терпиться "по-повставати". Порошенко дібіл, нічого не зміг за два роки зробити з покараннями убивць Небесної сотні, отже пожинає бурю. Поки що колотять шарлатани.

Просто будьте обережні та майте на увазі яких лідерів втюхують.

Хочеш Майдан - краще роби його сам без таких клоунів.
Subscribe

 • Мударо

  И все-таки интересно, сколько протянет Мадуро? Сможет ли страна, захваченная наркомафией, в ближайшее время заебенить этих уебанов. Я думал что до 10…

 • Прям рейв

  Ничосе химики жгут

 • Про Орду

  "Люди длинной воли" у монголов принадлежали к особой социальной категории, которая, с одной стороны, совершенно отлична от консервативно родовой…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 40 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

 • Мударо

  И все-таки интересно, сколько протянет Мадуро? Сможет ли страна, захваченная наркомафией, в ближайшее время заебенить этих уебанов. Я думал что до 10…

 • Прям рейв

  Ничосе химики жгут

 • Про Орду

  "Люди длинной воли" у монголов принадлежали к особой социальной категории, которая, с одной стороны, совершенно отлична от консервативно родовой…