толик с прибором (npubop) wrote,
толик с прибором
npubop

в продолжение истории

Тут пост породил вопросы, домыслы, странные толкования (этим я кстати не удивлен, больше половины людей у нас наделены даром альтернативного чтения а также альтернативного толкования прочитанного).

Поэтому процитирую, тут человек предельно ясно сформулировал суть, то, на что я, собственно, среагировал:

Я тут опять немножко порылся по документам, доступным по приведенной ссылке. Документов много, интересующиеся найдут там для себя много интересного, я всего-лишь хотел обратить внимание буквально на пару фактов:

1. ТОВ "СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР КЕНВУД” (Скаржник) стверджує, що предметом закупівлі є засоби транкового зв’язку, в той час, як ТОВ "Доля і Ко. ЛТД" поставляє засоби конвенціонального зв’язку, які згідно з "експертним висновком … визнано неперспективними” [ … ] Таким чином, поняття "конвенціональний" та "транкінговий" зв'язок в даному контексті повинні застосовуватись до систем радіозв'язку, а не до засобів. СКАРЖНИКОМ СВІДОМО ПРОВЕДЕНА ПІДМІНА ПОНЯТЬ "система" та "засоби".

2. “… підставою відхилення пропозиції конкурсних торгів Скаржника (ТОВ “Цифрові Радіосистеми”) було наступне: "... у складі пропозиції конкурсних торгів учасник надав зразок предмету закупівлі – радіостанція аналогова автомобільна TID-Electronics TD-M780, яка не забезпечує необхідної потужності передавача в частотних діапазонах VHF та UHF (136-174; 405-430 МГц), що не відповідає технічним вимогам Документації (не менше 35Вт).
[ … ] Скаржник повідомляє, що в сертифікаті відповідності на дану радіостанцію, [ … ], вказана вихідна потужність передавача 25 Вт.
[ … ] За твердженням Скаржника, дійсна потужність станції, яку пропонує їх підприємство, складає 60 Вт, тому в технічних вимогах до предмета закупівлі вказано, що радіостанція відповідає вимогам Замовника (Заказчиком выступает Главное Управление Связи ГШ ВСУ).
[ … ] За результатами контрольних вимірювань технічних параметрів зразків радіозасобів було встановленно, що фактичні значення потужності передавача радіостанції TID-Electronics TD-M780 НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ вимогам Документації.
[ … ] Також Замовник надав копію протоколу випробувань радіостанцій компанії-виробника Tiger International Development Co. відповідно до якого встановлено, що вихідна потужність передавача складає 25.8 Вт, що НЕ ВІДПОВІДАЄ умовам Документації в цій частині.

Опять то же самое - подмена понятий или вообще вранье. Обратите внимание: общая длительность процесса - с 06.2015 до 12.2015, реальные поставки начались во второй половине 01.2016.

Это - 7.5 месяцев войны. Как-то вроде и добавить нечего.


Резюмируя: ни одно из выдвинутых обвинений не подтвердилось, но барыги продолжают верещать. Понять их конечно можно: корыто отодвигается все дальше, его не видно уже почти, только запахи доносятся. От этого кукуха у барыг едет, они уже даже не столько борются, сколько пытаются отомстить, в меру ума и имеющегося ресурса. Понять можно, но простить - не, нихуя гггг
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments