толик с прибором (npubop) wrote,
толик с прибором
npubop

Он у мамы дурачок

Несколько дней Ярина Черногуз и её подруга по волонтёрским делам Настьонко Конфедерат ехали из Луцка в Киев на автобусе, и водила развлекал пассажиров расейскими говносериалами. Ярина рассказывает: "Коли я підійшла та ввічливо попросила вимкнути російський серіал, аргументуючи це тим, що я недавно повернулася з зони бойових дій, з лютого їду туди знову, і мені гидко цілу ніч слухати телепродукт окупантів, водій це зробити відмовився. На нас почала кидатися якась жінка, яка їхала назад з Італії і що їй байдуже на каком язикє і що ми вбивці, що їздимо на війну, що вона нас туди не посилала. Решта автобуса просто промовчала. Згадку, що я вертаюся з похорону свого хлопця-бійця, який загинув, захищаючи їхню можливість вільно пересуватися неокупованими дорогами України, зустріли мовчанням з винними очима."

Но в Слуге Народа, как и полагается, нашёлся долбоёб, который решил что он это дело просто так не оставит!
Женя Брагар, это унылое зелёное говно, накатал заявление на девушек: "Подав заяву щодо скоєння злочину, передбаченого статтею 161 Кримінального Кодексу. Заяву подано щодо висловлювань Настьонко Конфедерат про те, що російська мова не повинна лунати в Україні. Дане висловлювання є дискримінацією за мовною ознакою. Не має жодного значення, яку саме мову дискримінують. За умови дискримінації української чи будь-якої іншої мови реакція була б така сама. Ксенофобії та дискримінації не місце в Україні. Україна - це спільний дім для всіх її громадян без огляду на мову спілкування, віросповідання чи національне походження. Так було, так є і так буде завжди!"

https://www.facebook.com/yvbragar/photos/a.108152817227311/185718149470777/?type=3&theater

Чмошный уёбок, удачно пропетлявший от повесток, подал завление на девушек, рискующих своими жизнями защищая на фронте этого говноеда и ему подобных.

Женя Брагар - удачный пример пидараса в плохом смысле слова.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 44 comments